جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مراقبت های بعد از لمینت دندان (نکات مهم و طلایی)
لمینت دندان پوششی است که برای زیباییی دندان های آسیب دیده و فاصله بین آنها و ... استفاده می شود که قطعا استحکام دندان های طبیعی را ندارد. بنابراین مراقبت های بعد از لمینت دندان از اهمیت بالایی برخوردار است. رعایت بهداشت، استفاده از مسواک و خمیردندان مناسب، مراجعه به دندانپزشک، مراعات در مصرف مواد غذایی سفت و جلوگیری از عادت های آسیب زننده برای دندان ها از نکات قابل توجه هستند. در این مقاله مراقبت های بعد از لمینت دندان به صورت کامل به شما ارائه خواهد شد.
مراقبت های بعد از ارتودنسی دندان نکات طلایی | دندانپزشک دکتر مهدی کچوئی و راضیه کامران
ارتودنسی دندان ها یکی از روش های درمانی در دندانپزشکی زیبایی است که پس از طی پروسه درمان مشکلات ظاهری فک و دندان چون نامنظمی و کجی دندان ها اصلاح می شود. رعایت مراقبت های بعد از ارتودنسی دندان امری مهم و حیاتی برای تکمیل و تثبیت دوره درمان است. در صورت عدم مراقبت از دندان ها در طول درمان ارتودنسی، علاوه بر آسیب دیدن براکت ها موجب طولانی شدن روند درمان نیز می شود. در این مقاله با آشنایی مراقبت ها، به توضیح مراحل و فرآیند ارتودنسی دندان ها می پردازیم تا با رعایت مراقبت های بعد از ارتودنسی دندان طول درمان راحت‌تر، کوتاه‌تر و موثرتری خواهید داشت.
مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان | بهترین کلینیک دندانپزشکی ترمیم زیبایی دندان در اصفهان (دکتر کچویی و دکتر کامران)
شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که بعد از کامپوزیت دندان های خود، زیبایی و درخشانی دندان های شما تا چه زمانی باقی می ماند. دوام و طول عمر هرچه بیشتر آن ها تنها بستگی به شما دارد. مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است. رعایت بهداشت دهان و دندان، رژیم غذایی مناسب، ترک عادات اشتباه و استفاده از خمیر دندان و مسواک مناسب و ... از موارد قابل توجه در این مراقبت ها هستند. در این مقاله به صورت مفصل به بررسی مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان می پردازیم.
مراقبت های بعد از روکش دندان + ( 8 نکته مهم که باید بدانید ) | بهترین کلینیک دندانپزشکی ترمیم زیبایی دندان در اصفهان (دکتر کچویی و دکتر کامران)
روکش دندان یک راه حل خوب و مقرون به صرفه برای احیای لبخند زیبای شماست و به وسیله آن می توانید دندان های فرسوده، شکسته یا آسیب دیده خود را ترمیم کنید. مراقبت های بعد از روکش دندان نیز به آسانی قابل انجام هستند و در این مقاله 8 مرحله مراقبت از روکش دندان شامل زمان مصرف غذا، حساسیت های دندان، رژیم غذایی، رعایت بهداشت دهان و دندان و ... به شما ارائه می شود.
مراقبت های بعد از کشیدن دندان عقل | بهترین کلینیک دندانپزشکی ترمیم زیبایی دندان در اصفهان (دکتر کچویی و دکتر کامران)
بسیاری از افراد با احساس درد در ناحیه دندان عقل، جراحی کرده و دندان عقل خود را بیرون می آورند. این دندان ها فضای کافی در فک ندارند و به همین دلیل رشد آن موجب به هم ریختگی و آسیب به دندان‌های دیگر می‌شود. در اغلب مواقع دندان‌ های عقل به صورت نهفته یا نیمه نهفته باقی می‌مانند. در این مواقع است که فرد باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و یا دندان عقل خود را بکشد. در این مقاله می‌توانید با مراقبت های بعد از کشیدن دندان عقل آشنا شوید.
مراقبت های بعد از پر کردن دندان | بهترین کلینیک دندانپزشکی ترمیم زیبایی دندان در اصفهان (دکتر کچویی و دکتر کامران)
یکی از روش های رایج در دندانپزشکی برای درمان حفره های پوسیده دندان ها پر کردن آنها می باشد. برای اینکه پس از درمان دندان بتوانید سلامت دندان خود را برای مدت طولانی حفظ کنید باید با مراقبت های بعد از پر کردن دندان آشنا شوید و سلامت دهان و دندان خود را تا بلند مدت حفظ کنید. درصورت عدم رعایت این نکات ممکن است عوارضی برای شما به وجود بیاید. در این مقاله با مراقبت های بعد از پر کردن دندان و عوارض بعد از پر کردن دندان ها آشنا خواهید شد.
مراقبت های بعد از کشیدن دندان ( 10 نکته طلایی + باید و نباید های غذایی ) | بهترین کلینیک دندانپزشکی ترمیم زیبایی دندان در اصفهان (دکتر کچویی و دکتر کامران)
به دلیل حساسیت دندان ها و لثه، احتمال ایجاد عوارض و مشکلات دیگر بعد از جراحی ها و یا کشیدن دندان بسیار زیاد است. بنابراین آشنایی با مراقبت های بعد از کشیدن دندان و جراحی اهمیت فراوان دارد. مراقبت هایی چون استراحت، مراقبت های غذایی، مراقبت های بهداشتی دهان و دندان و ... از جمله مواردی است که در مراقبت های بعد از کشیدن دندان حائز اهمیت است. کشیدن دندان از جمله مواردی است که اکثریت افراد دیر یا زود با آن دست و پنجه نرم کرده و بهتر است چه درگیر آن باشیم و چه از دندان های سالمی برخوردار هستیم پیرامون این مراقبت ها اطلاعات کافی کسب کنیم. با ما در این مقاله همراه باشید.
مراقبت های بعد از دندانپزشکی کودکان | دندانپزشکی دکتر کچوئی و دکتر کامران
مراقبت بعد از دندانپزشکی کودکان عبارت است از تمامی مراقبت هایی که بعد از عصب کشی دندان کودک، کشیدن دندان، پر کردن دندان و... انجام می شود. انجام این مراقبت ها یکی از مواردی ست که نه نها باعث کاهش عوارض درمان های دندانپزشکی می شود بلکه به تاثیرگذاری هرچه بیشتر درمان نیز کمک می کند.