دندانپزشکی دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران بهترین دندانپزشکی اصفهان

  • اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس طبقه دوم
  • 03132505825

شرایط کاشت ایمپلنت

۲۴ بهمن
کاشت ایمپلنت اصفهان

چه کسانی شرایط کاشت ایمپلنت را دارند؟

ایمپلنت یکی از روش های جدید و رایج برای جايگزين کردن دندان های از دست رفته است، اما ایمپلنت موفق به شرایطی نیاز دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

برای اطلاعات بیشتر درباره ی کاشت ایمپلنت و مراحل انجام آن اینجا کلیک کنید.

 

  • سالم و مستحکم بودن استخوان فک

به دلیل اینکه ایمپلنت‌های دندان به استخوان فک جوش می‌خورند و استخوان فک نقش تکیه گاه محکمی برای دندان دارد، حجم و استحکام استخوان آن یکی از ضروریات مهم برای موفقیت آمیز بودن ایمپلنت است.

کودکان معمولا واجد شرایط ایمپلنت نیستند زیرا در حال رشد هستند و استخوان فک آنها به اندازه کافی رشد نکرده است.

  • سالم بودن لثه ها

لثه ها حمایت کننده های ایمپلنتی هستند که به استخوان فک جوش می‌خورد به همین دلیل داشتن لثه های سالم برای جلوگیری از شکست ایمپلنت و موفقیت آمیز بودن آن بسیار موثر است.

  • توجه به بهداشت و سلامت دهان

ایمپلنت ها به بهداشت روزانه ی دهان به صورت جدی نیاز دارند از این رو باید بیش از پیش به استفاده از مسواک و نخ دندان به صورت منظم و مرتب پایبند باشید.

  • عدم ابتلا به بیماری‌های خاص

ایمپلنت معمولا به افرادی که به بیماری‌های خاص (دیابت) مبتلا هستند توصیه نمی‌شود زیرا احتمال شکست ایمپلنت در این افراد بیشتر است

 

شرایط کاشت ایمپلنت در مادران باردار

به طور کلی بعد از 3 ماهه ی اول بارداری می‌توان ایمپلنت انجام داد اما توصیه ی اکثر دندان‌پزشک ها این است که به دلیل استفاده از داروهای بی حسی قوی و قرار گرفتن در معرض اشعه ایکس این جراحی به بعد از اتمام دوره ی بارداری موکول شود.

 

امتیاز دهی به این مطلب
اشتراک گذاری :

دکتر مهدی کچوئی

دکتر مهدی کچوئی فارغ التحصیل دکترای حرفه‌ای دندان پزشکی از دانشگاه‌ علوم پزشکی اصفهان در سال 95 می‌باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن دوره طرح نیروی انسانی در تهران، به شهر اصفهان بازگشتند و پس از کسب تجربه‌های علمی و عملی اقدام به تاسیس مطب دندان پزشکی مجهز همراه با کادری مجرب، جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شما عزیزان نمودند. دکتر مهدی کچوئی، جراح و دندانپزشک زیبایی، دارای مدرک تخصصی ایمپلنت و بازسازی‌های دهان، فک و صورت، طراحی لبخند و لمینیت های سرامیکی می‌باشند. ایشان عضو انجمن دندان‌پزشکی ایران نیز هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

ارتباط با ما از طریق واتساپ