• 03132505825
 • اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس طبقه دوم

ایمپلنت دندان اصفهان

ایمپلنت دندان اصفهان راه نجات دندان های از دست رفته تان است؛ خیلی از افراد مخصوصا آن هایی که بر اثر حادثه، تعداد زیادی از دندان هایشان را از دست می دهند، فکر می کنند تنها چاره شان دندان مصنوعی است. خوشبختانه ایمپلنت این مشکل را حل کرده و دندان هایی بسیار طبیعی، محکم و با دوام را به شما هدیه می دهد. البته این تاثیرات تنها در صورت مراجعه به یک پزشک ماهر و باتجربه اتفاق می افتند؛ در غیر این صورت باید خطرات آن را به جان بخرید. در ادامه با تمام اطلاعات ضروری در مورد ایمپلنت دندان اصفهان مثل هزینه، نمونه کارها، انواع ایمپلنت ها، برترین پزشکان و برندهای آن آشنا می شوید.

اگر نیاز به راهنمایی کامل دارید، با کارشناسان ما در ارتباط بوده و یک مشاوره تخصصی از بهترین دندانپزشک برای کاشت ایمپلنت دندان در اصفهان، دکتر کچوئی و دکتر کامران دریافت کنید.

مشاوره رایگان و دریافت نوبت

عکس قبل و بعد ایمپلنت دندان اصفهان

درمان و ایجاد هرگونه تغییر در دندان، نیاز به بررسی های زیاد داشته و مشاهده نمونه کارهای دندانپزشک، از هر چیزی واجب تر است. در این قسمت تعدادی از نمونه کارهای ایمپلنت دندان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران را مشاهده کرده و تا حد زیادی متوجه تبحر و مهارت بالای آن‌ ها در این زمینه می شوید.

قبل از ایمپلنت دندان اصفهان | مطب دکتر کچوئی و دکتر کامران بعد از ایمپلنت دندان اصفهان | مطب دکتر کچوئی و دکتر کامران
قبل از ایمپلنت دندان اصفهان | مطب دکتر کچوئی و دکتر کامران ایمپلنت دندان اصفهان
قبل از ایمپلنت دندان اصفهان | مطب دکتر کچوئی و دکتر کامران بعد از ایمپلنت دندان اصفهان | مطب دکتر کچوئی و دکتر کامران

قیمت ایمپلنت دندان در اصفهان 1402

قیمت کاشت دندان قطعا یکی از مهم ترین مسائلی ست که افراد برای ایمپلنت دندان خود آن را بررسی می کنند. قبل از هر چیز باید بدانید عوامل بسیار متفاوتی در تعیین هزینه ایمپلنت دندان اصفهان نقش دارند؛ در این قسمت به طور دقیق عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان اصفهان را بررسی می کنیم:

 • تعداد ایمپلنت‌ ها مهم‌ ترین عامل موثر در تعیین هزینه هاست؛ قطعا شخصی که تنها به یک ایمپلنت نیاز دارد در مقایسه با فردی که تمام دندان هایش را از دست داده است، هزینه خیلی کمتری پرداخت می کند.
 • مواد مورد استفاده برای ایمپلنت دندان نیز هزینه های متفاوتی دارند؛ برای مثال تیتانیوم هزینه کمتری نسبت به سرامیک دارد.
 • نوع ایمپلنت ها و محل قرارگیری آن‌ ها نیز بر میزان هزینه موثر است.
 • مسلما اگر شما پزشک باتجربه و محبوبی را برای درمان دندان خود انتخاب کرده باشید، باید نسبت به یک پزشک بی تجربه و غیر متخصص هزینه بیشتری پرداخت کنید.
 • انجام عکس‌ برداری ها و همچنین نوع کلینیک انتخابی شما از دیگر فاکتورهای تعیین کننده هزینه ایمپلنت هستند.

با توجه به تمام این موارد هرگز نمی‌ توان یک هزینه قطعی برای ایمپلنت دندان در نظر گرفت و این قیمت در افراد مختلف متفاوت است. به همین دلیل شما باید حتما مشاوره و معاینه شوید، مشاوران ما با بررسی وضعیت دندان شما، هزینه نهایی و مورد نیاز برای ایمپلنت دندان را به شما اعلام می کنند.

استعلام قیمت ایمپلنت دندان اصفهان

بهترین دکتر متخصص کاشت ایمپلنت دندان اصفهان

جراحی ایمپلنت دندان یا کاشت دندان یکی از اعمال تخصصی دندانپزشکی به حساب می آید و علاوه بر تخصص پزشک، نیازمند تجربه پزشک در زمینه فک و صورت نیز می باشد. عمل کاشت ایمپلنت دندان به وضعیت فک بیمار و همچنین نوع کاشت و تعداد آن بستگی دارد. این نوع جراحی دندان ممکن است خطرات و عوارضی به دنبال داشته باشد، که همین موضوع اهمیت نحوه ایمپلنت و پزشکی که این عمل را برای شما انجام می دهد را دو چندان می کند.

لازم به ذکر است در صورتی که برای ایمپلنت دندان خود به مرکزی ارزان و غیر معتبر مراجعه کنید، به علت کم تجربگی پزشک ممکن است آسیب های جدی نه تنها به دندان و لثه، بلکه به فک و صورت شما وارد شود. پس متوجه شدیم که انتخاب دندانپزشک خوب برای ایمپلنت دندان در اصفهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه به معرفی بهترین دندانپزشک برای ایمپلنت دندان اصفهان خواهیم پرداخت.

ایمپلنت دندان اصفهان

بهترین جراح ایمپلنت دندان در اصفهان کیست؟

بهترین جراح ایمپلنت دندان کسی است که در کلیه مراحل ایمپلنت دندان مهارت کافی را داشته باشد و بتواند اعتماد بیمار خود را جلب کند. دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران دو پزشکی هستند که در انجام معاینات اولیه دندان و فک، انجام جراحی ایمپلنت دندان و بررسی و رفع مشکلات مربوط به ایمپلنت مهارت بسیار بالایی داشته و شما می توانید با خیالی آسوده جراحی ایمپلنت دندان خود را به دستان این دو پزشک بسپارید.

دکتر مهدی کچویی دندانپزشک زیبایی در اصفهان

دکتر مهدی کچوئی متخصص ایمپلنت دندان اصفهان

جراح دندانپزشک ، ایمپلنت ، زیبایی
دکتر مهدی کچوئی فارغ التحصیل دکترای حرفه‌ای دندان پزشکی از دانشگاه‌ علوم پزشکی اصفهان در سال 95 می‌باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن دوره طرح نیروی انسانی در تهران، به شهر اصفهان بازگشتند و پس از کسب تجربه‌های علمی و عملی اقدام به تاسیس مطب دندان پزشکی مجهز همراه با کادری مجرب، جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شما عزیزان نمودند. دکتر مهدی کچوئی، جراح و دندانپزشک زیبایی، دارای مدرک تخصصی ایمپلنت و بازسازی‌های دهان، فک و صورت، طراحی لبخند و لمینیت های سرامیکی می‌باشند. ایشان عضو انجمن دندان‌پزشکی ایران نیز هستند.
دکتر راضیه کامران دندانپزشک کودکان در اصفهان

دکتر راضیه کامران متخصص ایمپلنت دندان اصفهان

دندانپزشک ترمیمی، اطفال، درمان ریشه
دکتر راضیه کامران فارغ التحصیل دکترای حرفه‌ای دندان‌پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال 96 می‌باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن طرح نیروی انسانی در شهر اصفهان و پس از کسب تجربه‌های علمی و عملی اقدام به تاسیس مطب دندان‌پزشکی مجهز همراه با کادری مجرب، جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر در زمینه دندان‌پزشکی ترمیمی، درمان ریشه و دندان‌پزشکی کودکان و نوجوانان نمودند. دکتر راضیه کامران، جراح و دندان‌پزشک، دارای مدرک دندان‌پزشکی دیجیتال و عضو انجمن دندان‌پزشکی ایران هستند.

انواع روش های ایمپلنت دندان اصفهان

کاشت دندان در اصفهان روش های مختلفی داشته و پزشک بر اساس شرایط دندان شما یکی از روش ها را مورد استفاده قرار می دهد. یکی از مواردی که بهتر است قبل از مراجعه به دندانپزشکی جهت ایمپلنت دندان بدانید، انواع روش های ایمپلنت است که در ادامه در مورد هر کدام از آنها توضیح خواهیم داد:

ایمپلنت دندان تکی در اصفهان

از این روش برای جایگزین کردن یک دندان از دست رفته استفاده شده و پزشک در آن پایه ایمپلنت را به استخوان فک وصل می کند. پس از قرار دادن تاج دندان بر روی پایه، درمان شما تکمیل شده و جای خالی دندان از دست رفته‌ تان پر می شود.

ایمپلنت فوری دندان در اصفهان

این نوع ایمپلنت به عنوان ایمپلنت یک روزه نیز شناخته شده و خیلی سریع انجام می شود. این روش درمانی بیشتر برای دندان های جلویی کاربرد داشته و نتیجه عالی را برایتان رقم می زند؛ البته تصمیم گیری در مورد این روش بر عهده پزشک بوده و تمام افراد کاندیدای مناسبی برای آن نیستند.

قیمت ایمپلنت فوری دندان در اصفهان

قیمت این نوع ایمپلنت نیز مانند انواع دیگر آن به عوامل مختلفی بستگی دارند؛ از مهم ترین این فاکتورها می توان به پزشک مورد نظر، تعداد ایمپلنت ها، اندازه و نوع ایمپلنت، کلینیک انتخابی، درمان های جانبی و برند ایمپلنت اشاره کرد. اگر نیاز به یک قیمت دقیق در این مورد دارید، به مطب دکتر کچوئی و دکتر کامران مراجعه کرده و ضمن دریافت معاینه رایگان از قیمت ایمپلنت دندان خود مطلع شوید.

ایمپلنت کامل فک پایین و بالا در اصفهان

اگر تمام دندان های فک بالا و پایین خود را به هر دلیلی از دست داده اید، اصلا نگران نباشید؛ زیرا ایمپلنت به طور کامل، برای فک بالا و پایین قابل اجرا بوده و اصلا کمبود دندان را در دهان خود حس نمی کنید. تعداد ایمپلنت هایی که در این روش در دهان قرار می گیرند، به عواملی مثل نوع دندان، ضخامت استخوان و همچنین سلامت فک افراد بستگی دارد. در این درمان در ابتدا پزشک پایه های ایمپلنت را در فک گذاشته و پس از بهبودی لثه و قرارگیری کامل ایمپلنت، روکش‌ یا همان تاج دندان روی پیچ ها قرار می گیرند.

ایمپلنت دندان آسیاب در اصفهان

از دست دادن دندان های آسیاب یکی از بدترین اتفاقاتی ست که می تواند برای دندان های شما رخ دهد و حتی غذا خوردنتان را نیز با اخلال رو به رو می کند؛ با ایمپلنت دندان آسیاب می توانید بدون آسیب به دندان های مجاور مشکل خود را برطرف کنید.

ایمپلنت دندان جلو در اصفهان

ایمپلنت دندان های جلویی نیز همانند دیگر دندان ها صورت می گیرد اما با این تفاوت که این نوع ایمپلنت ها بسیار حساس و در دید هستند؛ به همین دلیل باید بسیار طبیعی و حرفه ای انجام شوند. دکتر کامران و دکتر کچوئی با تخصص بالای خود لبخند بسیار زیبایی را به شما هدیه می دهند.

ایمپلنت دندان ثابت در اصفهان

این روش راهکاری طولانی مدت برای درمان دندان های از دست رفته بوده و به قدری طبیعی است که فرقی با دندان طبیعی خودتان ندارد. پایه های ثابت این نوع ایمپلنت ها در استخوان فک قرار گرفته و در واقع نقش ریشه را دارند. پایه این ایمپلنت ها پس از گذشت مدتی به استخوان فک و در بین لثه جوش می خورد و پروتز یا تاج ایمپلنت ثابت نیز روی آن قرار می گیرد. مواد به کار رفته در این نوع ایمپلنت متنوع بوده و بر اساس شرایط دندان و فک شما استفاده می شود.

ایمپلنت دندان متحرک در اصفهان

این نوع ایمپلنت بر خلاف نوع ثابت آن قابل جدا شدن بوده و می توانید در زمان هایی مثل خواب یا شستشو آن را از دهانتان خارج کنید. البته تشخیص این که آیا ایمپلنت ثابت برای شما مناسب است یا متحرک، بر عهده پزشک است.

دندان مصنوعی متحرک بر پایه ایمپلنت

دندان های مصنوعی قدیمی معایب زیادی مثل شل بودن و عمر کوتاه مدت داشتند؛ اما تمام این مشکلات در دندان مصنوعی های متحرک بر پایه ایمپلنت برطرف شده است. پایه این نوع ایمپلنت ها درون استخوان قرار گرفته و همان جا جوش می خورد. ایمپلنت دندان مصنوعی اصفهان، درمانی مقرون به صرفه و دائمی برای دندان ها بوده و علاوه بر استحکام بالا، از نابودی لثه ها و استخوان فک نیز جلوگیری می کند.

کاشت ایمپلنت تمام فک به روش all on 4 در اصفهان

این روش برای افرادی که تعداد زیادی از دندان هایشان را از دست داده اند بسیار مناسب است. قرار دادن پایه های ایمپلنت زیاد در دهان، دشوار و غیر حرفه ای بوده و پروتزها نیز استحکام خوبی ندارند. برای جلوگیری از این اتفاق ها پزشک از روش all on 4 استفاده می کند؛ زیرا در این نوع درمان، تمام دندان ها تنها بر پایه 4 ایمپلنت در فک بالا یا پایین ایجاد می شوند.

ایمپلنت دندان با بیهوشی در اصفهان

خیلی از افراد از درد ایمپلنت می ترسند؛ اما جالب است بدانید در صورت نیاز پزشک با استفاده از مواد بیهوشی این کار را برای شما انجام می دهد. البته این نوع بیهوشی به طور کامل نبوده و شما قابلیت شنیدن و پاسخ دادن سوالات را خواهید داشت، اما دردی حس نمی کنید.
علاوه بر این روش های دیگری مثل کاشت ایمپلنت دندان با لیزر در اصفهان وجود دارد؛ اما برای انتخاب بهترین روش شما باید در ابتدا به طور کامل و تخصصی مشاوره شوید. برای این کار می توانید با بهترین جراحان کاشت ایمپلنت دندان اصفهان، دکتر کچوئی و دکتر کامران در ارتباط باشید.

مراحل ایمپلنت دندان

کاشت دندان یا ایمپلنت دندان مراحل بسیار حساسی داشته و تمام آن ها باید نزد یک پزشک بسیار با تجربه انجام شوند. در این بخش به طور کامل با روند انجام این کار آشنا می شوید.

 1. مشاوره و معاینه کامل:
  قبل از هر چیز شما باید حتما به یک پزشک ماهر مراجعه کرده و معاینه شوید. پزشک در این جلسه به طور کامل دندان شما را بررسی و چک می کند که آیا واجد شرایط ایمپلنت دندان هستید یا خیر.
 2. آماده سازی دندان و فک:
  در این مرحله در صورت نیاز پزشک دندان شما را کشیده و یا در برخی از موارد پیوند استخوان انجام می دهد. البته این پیوند در صورتی انجام می شود که فک شما استخوان کافی برای ایمپلنت نداشته باشد.
 3. کاشت فیکسچر دندان:
  فیکسچر در واقع همان پایه دندان بوده و مرحله بسیار مهمی در ایمپلنت دندان اصفهان به شمار می رود. برای کاشت آن در ابتدا در لثه و جای دندان مورد نظر، شکافی ایجاد شده و فیکسچر درون آن قرار می گیرد.
 4. نصب اباتمنت ایمپلنت:
  پس از قرار دادن فیکسچر نوبت به نصب اباتمنت دندان می رسد. این قطعه به پایه دندان وصل شده و سپس تاج دندان روی آن قرار می گیرد.
 5. قرار دادن تاج موقت دندان:
  در بعضی مواقع، در این مرحله پزشک تاج موقت را روی پایه دندان قرار می دهد؛ البته باید بدانید این تاج از نظر اندازه، فرم و رنگ باید متناسب با دندان های دیگر و فک بیمار باشد.
 6. کاشت تاج دائمی ایمپلنت:
  پس از گذشت مدتی (حدود 12 هفته) تاج دائمی ایمپلنت نصب شده و مراحل آن به پایان می رسد.

فیلم ایمپلنت دندان اصفهان

جدول انواع ایمپلنت در اصفهان

سوالات متداول

آدرس مطب : اصفهان - میدان احمد آباد - خیابان جی - قبل از تقاطع پروین - ساختمان الماس طبقه دوم
دریافت نوبت : 09137984291 - 03132505825
ایمپلنت دندان اصفهاناینستاگرام : dr_kachouei_dentistry

قسمت دیدگاه بسته شده است.

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات دندانپزشکی خود را از دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران بپرسید.