• 03132505825
 • اصفهان، میدان احمد آباد، خیابان جی، قبل از تقاطع پروین، ساختمان الماس طبقه دوم

لمینت سرامیکی دندان در اصفهان

انجام لمینت دندان اصفهان یکی از راه‌های بسیار موثر به منظور ساختن یک لبخند بسیار زیبا و دلنشین است. به علاوه یک لبخند زیبا، تاثیر بسیار چشمگیری در زیباتر شدن چهره شما دارد. اگر ساکن شهر اصفهان هستید و به دنبال راهی برای زیبایی و رفع نواقص دندان های خود هستید، ما به شما انجام لمینت سرامیکی دندان در اصفهان، توسط دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کارمران را پیشنهاد می دهیم.

مشاوره رایگان و دریافت نوبت

اما در مورد چگونگی انجام لمینت دندان به طور خلاصه، باید گفت که لمینت درواقع یک پوسته بسیار نازک است که متناسب با شکل و فرم دندان شما روی آن قرار می‌گیرد و برای کسانی که دندان‌ های بد فرمی دارند مناسب‌ ترین راه است؛ چراکه فرم، رنگ، ظاهر و طول دندان‌ها را اصلاح کرده و به آن‌ها زیبایی خاصی می‌بخشد.

اما برای انجام کار زیبایی دندان باید از سلامت کامل لثه و دهان برخوردار باشید که تشخیص آن با شما نیست و دکتر دندانپزشک آن را تشخیص می‌دهد. در حالت کلی برای داشتن یک لبخند بسیار زیبا باید از سه مدل لمینت دندان سرامیکی، کامپوزیت ونیر، لومینیرز استفاده کرد.

ونیر کامپوزیت دندان در اصفهان

قیمت لمینت سرامیکی ایمکس در اصفهان

لمینت سرامیکی ایمکس با توجه به کیفیت و ظرافتی که دارد نسبت به انواع دیگر لمینت از قیمت بالاتری برخوردار است؛ چراکه مزایای بسیاری دارد. برای این نوع لمینت نیازی به تراش دادن مینای دندان نیست.

ماده سازنده آن، سرامیک شیشه ای دی سیلیکات لیتیوم بوده و اگر بخواهیم با موارد مشابه، آن را مقایسه کنیم از ظاهر بسیار زیبا و جذاب‌تری برخوردار است. از آنجایی که ظاهری شفاف دارد، شباهت زیادی به خود مینای دندان دارد، به‌ گونه‌ای که کمتر کسی می‌تواند فرق آن را با دندان طبیعی تشخیص دهد.

البته افراد با توجه به سلیقه خود می‌توانند رنگ و سایه آن را انتخاب کنند و روشن‌تر یا رنگ خود دندان بگذارند‌. ناگفته نماند که این نوع از لمینت دندان ضخامت بسیار کمی نیز دارد و برای بهتر کردن فرم و شکل دندان و رفع ناموزون بودن آن استفاده شود.

عکس قبل و بعد لمینت دندان در اصفهان

عکس قبل از لمینت سرامیکی در اصفهان |دندانپزشکی زیبایی اصفهان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران عکس بعد از لمینت سرامیکی در اصفهان |دندانپزشکی زیبایی اصفهان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران
عکس قبل از لمینت سرامیکی در اصفهان |دندانپزشکی زیبایی اصفهان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران عکس بعد از لمینت سرامیکی در اصفهان |دندانپزشکی زیبایی اصفهان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران
عکس قبل از لمینت سرامیکی در اصفهان |دندانپزشکی زیبایی اصفهان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران عکس بعد از لمینت سرامیکی در اصفهان |دندانپزشکی زیبایی اصفهان دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران

بهترین دکتر لمینت دندان در اصفهان

لمینت سرامیکی دندان در اصفهان از جمله روش‌های بسیار به روز برای اصلاح فرم دندان‌ها و زیبایی بخشیدن به لبخند شما است. کارهای زیبایی نیاز به تجربه بسیار بالایی دارند و چنانچه برای هریک از خدمات دندانی خود از جمله ایمپلنت دندان‌ها، که هم جنبه زیبایی دارد و هم جایگزینی برای دندان های کشیده شده است مناسب است.

شما برای انجام لمینت، کامپوزیت و تمامی اعمال زیبایی دندان به یک متخصص بسیار خبره نیاز دارید که حداقل ۷ تا ۸ سال سابقه کار در این زمینه‌ را داشته باشد. از جمله بهترین دکترهایی که در اصفهان وجود دارند می توان به دکتر مهدی کچوئی و همچنین دکتر راضیه کامران اشاره کرد.

به منظور انجام کارهای زیبایی و لمینت دندان باید به تمام تجارب دکترهای مختلف و نمونه کارهای ارائه شده آن‌ها دقت لازم را داشته باشید؛ چراکه باید باتوجه به همین مسائل و فرم دلخواه خود بهترین و دقیق ترین دکتر مورد نظر خود را باید که انتخاب نمایید. ترجیحا پزشک مورد نظر شما باید جزو دکترهایی باشد که بیشتر از یک دکتر عمومی دندانپزشک تحصیل کرده باشد و بیشتر وقت خود را به این جزئیات پرداخته باشد و در نهایت بسیار کاربلد و دقیق در کار باشد.

این دکتر با توجه به دهان و دندان شما و فرم دندان‌های شما تشخیص می‌دهد که بهترین گزینه و درمان برای زیباتر شدن آن چیست و چگونه باید انجام شود. انتخاب بهترین دکتر در زمینه اصلاح طرح لبخند با لمینت دندان می‌تواند برای شما مزیت‌های بیشتری هم داشته باشد؛ چراکه از بهترین مواد و تجهیزات استفاده می‌شود. وجود امکانات خوب به همراه پزشک حاذق بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد تا نهایت رضایت‌مندی را داشته باشید. پس در انتخاب بهترین دندانپزشک در اصفهان بسیار ریز بین و دقیق باشید.

دکتر راضیه کامران دندانپزشک کودکان در اصفهان

دکتر راضیه کامران متخصص لمینت سرامیکی اصفهان

دندانپزشک ترمیمی، اطفال، درمان ریشه
دکتر راضیه کامران فارغ التحصیل دکترای حرفه‌ای دندان‌پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال 96 می‌باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن طرح نیروی انسانی در شهر اصفهان و پس از کسب تجربه‌های علمی و عملی اقدام به تاسیس مطب دندان‌پزشکی مجهز همراه با کادری مجرب، جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر در زمینه دندان‌پزشکی ترمیمی، درمان ریشه و دندان‌پزشکی کودکان و نوجوانان نمودند. دکتر راضیه کامران، جراح و دندان‌پزشک، دارای مدرک دندان‌پزشکی دیجیتال و عضو انجمن دندان‌پزشکی ایران هستند.
دکتر مهدی کچویی دندانپزشک زیبایی در اصفهان

دکتر مهدی کچوئی متخصص لمینت سرامیکی اصفهان

جراح دندانپزشک ، ایمپلنت ، زیبایی
دکتر مهدی کچوئی فارغ التحصیل دکترای حرفه‌ای دندان پزشکی از دانشگاه‌ علوم پزشکی اصفهان در سال 95 می‌باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن دوره طرح نیروی انسانی در تهران، به شهر اصفهان بازگشتند و پس از کسب تجربه‌های علمی و عملی اقدام به تاسیس مطب دندان پزشکی مجهز همراه با کادری مجرب، جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شما عزیزان نمودند. دکتر مهدی کچوئی، جراح و دندانپزشک زیبایی، دارای مدرک تخصصی ایمپلنت و بازسازی‌های دهان، فک و صورت، طراحی لبخند و لمینیت های سرامیکی می‌باشند. ایشان عضو انجمن دندان‌پزشکی ایران نیز هستند.

قیمت لمینت دندان در اصفهان 1402

اگر پیگیر قیمت لمینت دندان در اصفهان بوده باشید احتمالا به اعداد و ارقام مختلفی برخورد کرده اید. در ابتدا باید گفت که قیمت لمینت دندان در اصفهان و در سراسر دنیا جهت هر واحد ( دندان ) بیان می شود و به عوامل بسیاری وابسته است. بصورت کلی باید گفت قیمت هر واحد لمینت دندان در اصفهان کمتر از قیمت هر واحد کامپوزیت دندان در اصفهان می باشد. زیرا جنس این دو روکش کاملا متفاوت بوده و دارای ویژگی های خاص خود هستند.

قیمت لمینت دندان اصفهان به عوامل زیر وابسته است:

 1. نوع لمینت مورد استفاده: اولین موردی که در تعیین قیمت لمینت دندان بسیار موثر است، نوع لمینت و موارد بکار رفته در لمینت شماست. لمینت های لابراتوری، لمینت های تجاری و لمینت های بدون تراش سه گروه عمده ی لمینت ها هستند که هر کدام از آنها شاما قیمت های مختلفی هستند. در میان این گروه ها لمینت های بدون تراش بیشترین قیمت را دارا هستند، اما لمینت های تجاری مانند: زیرکونیا و ایمکس امروزه طرفداران بیشتری دارند.
 2. تعداد دندان های لمینت شده: همانطور که گفته شد هزینه لمینت دندان در اصفهان به ازای هر واحد دندان محاسبه می شود و مسلما هر چه تعداد واحد درخواستی بیمار بیشتر باشد، قیمت تمام شده لمینت دندان های او بیشتر خواهد شد. ( قیمت لمینت دندان جهت هر واحد × تعداد دندان ها = قیمت کل لمینت دندان اصفهان )
 3. تخصص دندانپزشک: لمینت دندان امروزه توسط بسیاری از پزشکان در اصفهان صورت میگیرد اما باید توجه داشته باشید حتما به پزشکی مراجعه کنید که تخصص این حوزه را داشته باشد، تا بتواند دندان هایی بی نقص به شما تحویل دهد. تخصص پزشک یکی دیگر از مواردی ست که در قیمت لمینت دندان در اصفهان تاثیرگذار است.

دریافت قیمت لمینت دندان در اصفهان (کلیک کنید)

انواع لمینت سرامیکی دندان در اصفهان

لمینت دندان در اصفهان به ۵ دسته کلی به شرح زیر هستند:

 • لمینت سرامیکی ایمکس
 • لمینت سرامیکی زیرکونیا
 • لمینت سرامیکی بریلیانس
 • لمینت سرامیکی لومینیرز
 • لمینت سرامیکی کاد کام

مورد اول در قسمت‌های قبل کامل توضیح داده شده است.

اما در قسمت بعدی درباره سایر لمینت ها توصیح کامل داده خواهد شد.

لمینت سرامیکی زیرکونیا

این لمینت دندان از ریشه دارای جنس اکسید زیرکونیوم است که روی قالب گچی شکل می‌گیرد، که از روی دهان خود بیمار در مراحل قبلی قالب گرفته شده است و سپس با یک خمیر چینی و به حالت لایه‌ای به شکل خود دندان و در کوره پخته می‌شود. این نوع لمینت دارای استحکام بسیار خوبی بوده و میزان شفافیت آن کم است.

لمینت سرامیکی کاد کام

این نوع از لمینت با کامپیوتر و به وسیله تراش یک بلوکه از جنس سرامیک قابل انجام است. برای ساخت این نوع لمینت در خود مطب و به وسیله اسکن از دندان‌ها و سپس انتقال به کامپیوتر و از آن به دستگاه تراش و سپس روی یک بلوکه سرامیکی که از قبل در نظر گرفته شده است، ساخته می‌شود. از جمله مزیت‌های آن، این است که در مدت کوتاهی و در یک‌ روز قابل ساخت.

لمینت سرامیکی لومینیرز

این نوع لمینت سرامیکی دندان قیمت نسبتا بالاتری دارد؛ زیرا ضخامت بسیار کمی داشته و نیازی به تراش دادن دندان ندارد و ساخت آن زیر نظر یک کشور آمریکایی بوده و قالبی که از دهان و دندان بیمار گرفته شده باید به خارج از کشور پست شود و یکی دیگر از دلایل هزینه بالای آن همین است.

لمینت سرامیکی بریلیانس

این نوع از لمینت دارای شفافیت بسیار بالایی بوده و بسیار شبیه دندان طبیعی خود فرد می‌شود. از دیگر مزایای آن می‌توان به ضخامت بسیار کم آن اشاره کرد که به همین دلیل نیاز به تراش دندان و استفاده بی‌حسی برای آن نیست.

لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟

لمینت دندان برای افرادی که دندان‌های آن‌ها زرد شده و یا لکه روی آن ایجاد شده است و با انجام بلیچینگ رفع نمی‌شود، مناسب است و دندان‌هایی که ترک خورده است، در صورتی که به پالپ دندان آسیب نرسیده باشد.

دیگر موارد مناسب برای انجام لمینت، لب پر شدن دندان‌ها یا وقتی بین دندان‌های شما فاصله عمقی که نیاز به ارتودنسی نباشد ایجاد شده باشد، مورد استفاده است. کج بودن و نامرتب بودن آن‌ها، بد فرم شدن و بد شکل شدن دندان‌ها از موارد دیگر است که می‌توان از لمینت بهره برد. اما مواردی که نباید از آن استفاده کنید به شرح زیر است:

 • افرادی که عادت به دندان قروچه دارند.
 • کسانی که دندان و فک‌های آن‌ها همراستا نیست.
 • ترک خوردگی عمقی دندان وجود داشته باشد.
 • وقتی مینای دندان نازک باشد.
 • در حالتی که دندان ساختاری شکننده داشته باشد.
 • وقتی لثه فرد دارای عفونت باشد.

مراحل لمینت سرامیکی دندان

مراحل انجام لمینت دندان شامل 6 مرحله اصلی است که عبارتند از:

1)مشاوره با پزشک،

2) درمان پوسیدگی دندان و بیماری لثه،

3) تراشیدن دندان،

4) انتخاب رنگ لمینت دندان،

5) قالب گیری دندان و ساخت لمینت در لابراتور،

6) چسباندن لمینت روی دندان.

مراقبت ‌های بعد از انجام لمینت سرامیکی

 • استفاده از مسواک و خمیر دندان به صورت مرتب
 • پرهیز از خوردن مواد غذایی و خوراکی دارای رنگ مثل قهوه، نوشابه، آبمیوه؛ چراکه تا مدتی بعد از لمینت امکان تغییر رنگ آن وجود دارد.
 • پرهیز از خوردن غذا و میوه‌های سفت و نیز شکست آجیل با دندان
 • استفاده از دهانشویه مخصوص
 • دوری از هرگونه دندان قروچه
 • جلوگیری از استفاده هرگونه دخانیات

طول عمر و ماندگاری لمینت دندان

از آنجایی که لمینت دندان یکی از با دوامترین درمان‌های موجود در دندان پزشکی است، می‌توان گفت که طول عمر آن با توجه به نوع و جنس آن مختلف است و بین ۱۵ تا ۲۰ سال است. در صورتی که کامپوزیت طول عمر بین ۵ تا ۷ سال دارد. اما مراقبت‌های شخص هم بی تاثیر نیست و باتوجه به آن این مدت می‌تواند بیشتریا کمتر شود.

آیا لمینت سرامیکی به دندان آسیب می‌رساند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر، لمینت دندان در صورتی که توسط یه پزشک باتجربه و ماهر و البته متخصص انجام شود آسیبی به دندان وارد نمی‌کند. قبل از انجام آن تمام نکات لازم بررسی می‌شود و در صورت پوسیدگی زیاد یا آسیب زیاد دندان، دندانپزشک به شما راه‌های دیگری پیشنهاد می‌دهد و لمینت را برای شما پیشنهاد نخواهد داد.

رنگ ‌های لمینت سرامیکی دندان

رنگ لمینت دندان مختلف است و باید براساس رنگ پوست، رنگ خود دندان، شکل صورت و سن متناسب باشد. رنگ‌های لمینت در چندین دسته A1، A2، A3، B1، B2 وBw هستند. رنگ A1 یکی از زیباترین و جذاب‌ترین رنگهای لمینت است و به رنگ هالیوودی مشهور است و افراد مشهور بیشتر از این رنگ استفاده می‌کنند. این رنگ علاوه‌ بر این که بسیار زیباست، استحکام و ماندگاری بالایی نیز دارد. رنگ  A2یک رنگ استخوانی بسیار روشن بوده و سفید کننده دندان خاصی ندارد و روی آن یک رنگ لایت و بسیار مناسب دارد و مصنوعی به نظر نمی‌آید.

رنگ A3 یک رنگ کاملا طبیعی بوده که بسیاری از افراد از این رنگ برای خود استفاده می‌کنند. رنگ B1 نیزیک رنگ بسیار سفید، هالیوودی و جذاب است که پیشنهاد بسیاری از دندان پزشکان زیبایی در اصفهان نیز همین است.

 برای رنگ B2 نیز باید گفت که رنگی سفید و با مقاومت و استحکام بالا محسوب می‌شود. رنگ آخر همان Bw است که رنگی بسیار سفید است و برای افرادی که دارای پوست تیره هستند مناسب نیست. اما به نسبت سایر انواع رنگ‌های لمینت از قیمت مناسب‌تری برخوردار است.

معایب و مزایا لمینت سرامیکی دندان

از جمله مزایای لمینت دندان سرامیکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • اصلاح ظاهر لبخند که به منظور اصلاح فرم، کج شدگی، نامناسب بودن شکل و ظاهر انجام می‌شود و نیز کم تهاجمی‌‌تر نسبت به تاج دادن
 • مقاوم در برابر زرد شدن
 • در عین جذابیت کاملا طبیعی به نظر می‌رسد
 • دوام و طول عمر بالایی دارد
 • دارای انعطاف پذیری بالا
 • بلافاصله پس از نصب نتیجه قابل مشاهده‌ است
 • عیوب ظاهری دندان به میزان زیادی برطرف می‌شود.

و دیگر مورد قابل توجه ترکیب آن با سایر روش‌های دندانپزشکی زیبایی است.

اما در مورد معایب آن باید به دائمی و غیرقابل تعویض و برگشت آن و همچنین امکان حساس شدن دندان در مقابل یک‌سری مسائل مثل خوردن نوشیدنی داغ و سرد اشاره داشت. در بعضی انواع آن نیاز به تراشیدن مینای دندان وجود دارد، البته طولانی بودن فرآیند ساخت آن هم جزو معایب آن است.

آیا لمینت کردن دندان‌ها عوارض دارد؟

لمینت سرامیکی دندان قدرت و استحکام دندان واقعی را ندارد و در صورتی‌که از آن برای باز کردن درب بطری، شکست آجیل و غیره استفاده شود ممکن است آسیب ببیند و در این صورت شاید امکان ترمیم آن نباشد و باید تعویض شود. در صورتی‌که از مواد غذایی با رنگ‌های مصنوعی به میزان زیاد استفاده کنید، امکان دارد که رنگ این لمینت ها تغییر کرده و غیر قابل بازگشت باشد.

از جمله عوارض دیگر لمینت دندان ایجاد حساسیت است که امکان دارد پس از آن فرد با خوردن چيزهای سرد و گرم واکنش نشان دهد، البته این مورد همگانی نیست و برای همه ایجاد نخواهد شد.

سوالات متداول لمینت سرامیکی دندان در اصفهان

آدرس مطب : اصفهان - میدان احمد آباد - خیابان جی - قبل از تقاطع پروین - ساختمان الماس طبقه دوم
دریافت نوبت : 09137984291 - 03132505825
لمینت سرامیکی دندان در اصفهاناینستاگرام : dr_kachouei_dentistry

دیدگاه در"لمینت سرامیکی دندان در اصفهان"

 1. رویاعطائی

  سلام ، میخواستم لمینت کنم چنجا هم رفتم معاینه شدم درست برام توضیح ندادن میخواستم بدونم که دندونام خیلی تراش میخوره؟ مثل روکش کردنه؟؟؟ ممنون از مطالب خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

WeCreativez WhatsApp Support
سوالات دندانپزشکی خود را از دکتر مهدی کچوئی و دکتر راضیه کامران بپرسید.